Sgk evrak takibi kaydı sorgulama

Sgk Müdürlüklerine verdiğiniz evrakların akıbeti nedir, evraklarımın durumu nedir sonuç tam olarak ne oldu gibi sorularınızı tarihe karıştıracak ve şifresiz evrak sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını bu konumuzdan anlatıyoruz sizlere. Öncelikle Google arama motoruna girerek sgk evrak takibi yazdığınızda karşınıza çıkan sgk.gov.tr sitesi üzerinden ilgili linke tıkladığınız zaman, sizlere evraklı işlemlerinizin takibi için iki ayrı hizmet sunmaktalar.

2018Bu resimde görüldüğü üzere dilerseniz evrak kayıt takip sistemine girerek bakabilir, dilerseniz de döküman yönetim sistemi üzerinden evraklarınızın akibetini durumunu sorgulayabilirsiniz. Evrak kayıt sistemine girdiğinizde sizlerden tc kimlik numaralarınız ve kayıtlı yılı soruyor. Yani evrağı hangi tarihte verdi iseniz yıl bazında sizlerden onu soruyor. Tc kimlik bilgilerinizi ve yılını seçip evrak ara dediğinizde sonuç alabilirsiniz.

Diğer bölüme yani döküman yönetim sistemine tıkladığımızda ise, bu dilekçelerinizi ve evraklarınızı Varide evrak no ve Varide Evrak tarihi ile sorgulama imkanı buluyorsunuz. Evraklarınızın durumlarını buradan görebilir ve öğrenebilirsiniz. Konumuz hakkında bizlere yöneltmek istediğiniz her türlü sorular için biz hazırız. Değerli katılımlarınız ve yorumlarınızla birlikte konumuzun hemen altından bizlere ulaşabilir ve sorularınızı yönelterek cevaplar alabilirsiniz.

hesapla.net ÖZEL

“Sgk evrak takibi kaydı sorgulama” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.