Go to ...

Sgk evrak takibi kaydı sorgulama


Sgk Müdürlüklerine verdiğiniz evrakların akıbeti nedir, evraklarımın durumu nedir sonuç tam olarak ne oldu gibi sorularınızı tarihe karıştıracak ve şifresiz evrak sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını bu konumuzdan anlatıyoruz sizlere. Öncelikle Google arama motoruna girerek sgk evrak takibi yazdığınızda karşınıza çıkan sgk.gov.tr sitesi üzerinden ilgili linke tıkladığınız zaman, sizlere evraklı işlemlerinizin takibi için iki ayrı hizmet sunmaktalar.

blank2018Bu resimde görüldüğü üzere dilerseniz evrak kayıt takip sistemine girerek bakabilir, dilerseniz de döküman yönetim sistemi üzerinden evraklarınızın akibetini durumunu sorgulayabilirsiniz. Evrak kayıt sistemine girdiğinizde sizlerden tc kimlik numaralarınız ve kayıtlı yılı soruyor. Yani evrağı hangi tarihte verdi iseniz yıl bazında sizlerden onu soruyor. Tc kimlik bilgilerinizi ve yılını seçip evrak ara dediğinizde sonuç alabilirsiniz.

Diğer bölüme yani döküman yönetim sistemine tıkladığımızda ise, bu dilekçelerinizi ve evraklarınızı Varide evrak no ve Varide Evrak tarihi ile sorgulama imkanı buluyorsunuz. Evraklarınızın durumlarını buradan görebilir ve öğrenebilirsiniz. Konumuz hakkında bizlere yöneltmek istediğiniz her türlü sorular için biz hazırız. Değerli katılımlarınız ve yorumlarınızla birlikte konumuzun hemen altından bizlere ulaşabilir ve sorularınızı yönelterek cevaplar alabilirsiniz.

hesapla.net ÖZEL

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - SSK HABERLERİ

One Response “Sgk evrak takibi kaydı sorgulama”

  1. blank
    Veli dilman
    4 Ocak 2019, 22:27

    Emeklilik dilekcem nezaman belli olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank

About hesapla.net

blank