Go to ...

Bağ-Kur Ne zaman emekli olurum ?


Otomatik olarak Bağ-Kur’dan ne zaman emekli olacağınıza dair hesapla.net sitesinde sizler için otomatik olarak ne zaman emekli olabileceğinize dair hesaplamaları yaptık ve getirdik. Bağkurlu olan kişilerin aşağıdaki otomatik emeklilik hesaplayıcıdan yararlanarak hangi gün ve hangi tarihte emekli olabileceklerini hesaplayabilecekler.

Aşağıdaki yardımcı aparat verilerinin tamamı sgk.gov.tr sitesinden alınmaktadır. Dolayısı ile yapılan hesaplamalara güvenebelirsiniz. Yine de net olarak en doğru sonuçları, gerek değişen kanunlar ve gerek ise kişisel net bilgileriniz ve gün sayılarınız ile ilgli kurumun vereceğini lütfen unutmayalım. Sorularınız olur ise konu altından bana iletin olur mu ?

 

 

Etiketler:, , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - EMEKLİ

blank

Emekliye kredi veren bankalar Emekliye kredi imkanı geliyor

Emekliye kredi veren bankalar – Emekli olacağım paraya ihtiyacım var para ödersem emekli olacağım borçlanma parasını yatırır isem emekli olacağım diyenlere müjde  Cumhuriyet gazetesinin sayfanın en altından verdiğimiz kaynak linkinden de görüleceği üzere bir haberi düştü biraz önce. daha önceden emeklilik için gün sayan askerlik borçlanması ya da prim gün borçlanmalarını yaptıklarında emekli olacak olup

blank

Emekli Kredisi – Emeklilere PTT’den kredi imkanı

EMEKLİYİM NEREDEN KREDİ ALABİLİRİM BANA HANGİ BANKALAR VE KURULUŞLAR KREDİ SAĞLAR VERİR : Türkiye’de yaşayan çok büyük bir kesim emeklilin durumu ortada. Her şeye, taşımaya yiyeceğe bilimum malzemelere zam gelirken, emeklilerin aldığı kuş kadar para, kirayı mı ödesin evlada mı versin boğaza mı baksın… bu durumda malesef benim babamın da olduğu gibi, tüm emekli büyüklerimizin

Ne zaman emekli olurum uygulaması

Ne zaman emekli olurum uygulaması

Ne zaman ve kaç yaşında emekli olurum, Ne zaman emekliyim gibi sorularınıza cevaplar bulabileceğiniz açıklamalı yazımızı hazırladık. Sizlerde emekliliklerinizi hesaplayıp sorgulayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank

About hesapla.net

blank